Simfer Isıtıcı Lansmanı 2015

2013 yılında beyaz eşya, küçük ev aletleri ve elektronik ürün gamıyla ticaret hayatına başlayan Sarp Dayanıklı Tüketim Maddeleri, güçlü iş ortakları ve markaları ile toptan satış hacmini hızla genişletmiştir.

Ekim 2015 tarihi itibarı ile Simfer Isıtıcı ve Soğutucu grubu Ege Bölgesi distribütörlüğünü de alarak satış ağındaki yatırımlarına hız vermiştir. Firma 2016 yılında hizmet kalitesine yönelik yatırımları ve Simfer'in marka gücü ile Ege Bölgesi'nde Pazar payını arttırmayı hedeflemektedir.
08.10.2015 Perşembe günü Kaya Termal Otel Kongre Salonunda, toptan satış yapan bölge bayilerine yönelik gerçekleşen toplantı ile , Simfer markası güvenirliğinde üretilen ısıtıcı ve soğutucu grubu ürünlerin tanıtımı yapılmıştır.

Toplantının amacı; Simfer Isıtıcı ve Soğutucu Grubu Ege ve Batı Akdeniz Bölge distribütörlüğü lansmanı ile bayilerimizi bilgilendirip ürün tanıtımlarını gerçekleştirmekti. Toplantıda konuşmacı olarak Sarp Dayanıklı Tüketim Maddeleri Genel Müdürü Yiğit Isparta açılış sunumunu gerçekleştirdi. Yiğit Isparta konuşmasında, Sarp DTM olarak amacımızın, Ege'nin güçlü bir oyuncusu olarak, faaliyet gösteren tüm iş ortaklarımızla, bölge distribütörlüğümüz ile birlikte büyümek olduğu hedefini paylaştı. Ardından Simfer AŞ. Adına Türkiye Satış Direktörü Sayın Ertan Boğa bölge bayilerine katılım teşekkürlerini iletti. Daha sonra distribütörlük alınan ısıtıcı ve soğutucu grupları ürün tanıtımları sunuşlarına geçildi. Isıtıcı grubu tanıtımını Simfer AŞ Ürün Yöneticisi Şadiye Göçer gerçekleştirdi. Soğutucu grubu yatay ve dikey ürünler kapsamında, Simfer A.Ş. Soğutucu Grubu Arge Müdürü Utku Turguter tarafından tanıtıldı.

Toplantıda bayilerden gelen sorular, salonda teşhir edilen ürünler üzerinden gösterilerek; bayilerin ürünlerin performanslarını değerlendirmeleri için fırsat yaratmış oldu.

Dağıtım Kanalı Sektörel Dergi Röportajı (Sayfa: 12 - 13)